На вулиці

Підземелля тіней

Матеріал:

6-8 кольорових косинок
6-8 кольорових маркерів
Командні картки
Аніматорка одягнена під Веселку.

Територія:

Лісиста місцевість.

Історія:

Злий Володар Тіней знищив веселку і поховав всі її кольори у підземелля. Діти повинні віднайти кольори веселки. Це можна буде зробити тільки в єдності. Звільнивши всі кольори діти повинні віднайти Веселку, яка власне і дасть їм підказку на наступний день.

Правила гри:

Існує біля 6-8 баз-печер. Аніматор, який відповідає за свою базу повинен мати маркер і косинку свого кольору. Завдяки косинці діти орієнтуються, на якій базі були. Завдяки маркеру на фініші буде видно їхні успіхи.

На старті капітанам команди дається командну картку, на якій намальована табличка на два стовпці: в одному малюється смайлик — символізує ключ, яким відчинено печеру, в другому — кількість дітей.

УВАГА! Аніматор повинен перерахувати всіх учасників команди, якщо когось бракує, то він відсилає команду до іншої печери і тільки після того, як вони отримають ключ від іншої печери, мають право повернутися до тієї, з якої їх було відіслано. Повинні грати всі.

Взято з: http://www.cerkvaimisija.com.ua 

Лабіринт фортуни

Історія

Діти потрапляють в лабіринт з якого повинні шукати вихід, але цей лабіринт є невидимим. Діти повинні шукати аніматорів кожен з яких буде мати таємне число, яке не має права говорити нікому. Діти повинні бігати і вгадувати число аніматора. Якщо вгадують тобто знаходять аніматора з потрібним їм числом то аніматор  пояснює дітям завдання, яке вони повинні виконати, щоб отримати наступний номер. Діти повинні віднайти Ромена, який власне і дасть підказку на наступний день.

Наприклад: одна команда може мати такий набір чисел: 1, 3, 7, 4, 2, 6, 8...

Друга: 3,2,4,5,6,7.....

Числа це послідовність коридорів.

Взято з: http://www.cerkvaimisija.com.ua

 

ОднаКнопка