Brain 1
Brain 2
Brain 3
Brain 4
Brain 5

Комісія була створена
Декретом Блаженнішого Любомира (Гузара)
15 червня 2010 р. Б.
для координації
катехитичної діяльності УГКЦ
в межах України

Близько 40 учнів старших класів із Авдіївки та Станично-Луганського району взяли участь у реколекційному таборі «Різдвяне коло»

Табір відбувався у реколекційно-просвітницькому центрі «Еммануїл», що у  м. Дрогобич та тривав з 16 по 23 січня. Основна місія таких таборів, які організовує Патріарша Курія УГКЦ та волонтери м. Дрогобич, наповнювати дитячі серця миром, добром та християнськими цінностями.

Детальніше

В Івано-Франківську відбувся батьківський семінар

26 січня 2019 року, батьки, члени Івано-Франківської Батьківської Християнської Асоціації, мали чудову нагоду більше дізнатися про життя св. Йосифа, Обручника Діви Марії і земного батька та опікуна Ісуса Христа.

Детальніше

У Львівській Семінарії відбувся мистецький вечір «Молитва до Митрополита. Софія»

27 січня 2019 року в актовому залі Львівської Духовної Семінарії Святого Духа (м. Львів, вул. Хуторівка. 35) відбувся мистецький захід «Молитва до Митрополита. Софія», присвячений пам’яті Софії Шептицької.

Детальніше

У стінах КТДС започатковано фестиваль «Княжа коляда»

26 січня 2019 року, у селі Княжичі, з ініціативи ректора семінарії о. Петра Жука, у стінах храму Пресвятої Трійці КТДС вперше відбувся фестиваль  «Княжа Коляда».


Детальніше

Глава УГКЦ: «Митрополит Андрей – постать, яка вийшла поза рамки свого історичного часу і була небезпечною для всіх загарбників»

Святіший Отець Франциск видав декрет про геройські чесноти митрополита Андрея Шептицького, згідно з яким митрополит Андрей отримав титул «праведний».

Детальніше

Франківські катехити вчилися долати професійне вигорання

У суботу, 8 грудня, для катехитів Івано-Франківської Архієпархії відбувся тренінг «Професійне вигорання. Способи подолання», який провела п. Оксана Стадницька, психіатр, психотерапевт напрямку КПТ, організований Катехитичною комісією.

Детальніше

Молитви в аудіо форматі

За сприянням Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ було здійснено аудіозапис молитов на основі молитовника "Прийдіте поклонімся". У додатку теж озвучено Катехизмові правди.

Детальніше

Відбувся семінар для новопризначених директорів катехитичних шкіл

З 14.11 по 16.11. 2018 р.Б. у с. Береги, Львівської області, у приміщенні Святопреображенського монастиря сестер ЧСВВ провінції Пресвятої Тройці, відбувся семінар для новопризначених директорів катехитичних шкіл. 

Детальніше

У спецбібліотеці ім.Т.Шевченка відбулася презентація молитовників для слабозрячих

7 листопада 2018 р.Б. в приміщенні спецбібліотеки ім. Т.Г. Шевченка УТОС за участю о. Андрія Стадницького відбулася презентація молитовників для осіб з вадами зору.

Детальніше

Завершився набір на катехитичні курси у м.Луцьк

26-27 жовтня, Катехитично-педагогічний Інститут УКУ, з благословення преосвященного владики Йосафата Говери, екзарха Луцького розпочав трьохрічний курс навчання катехитів у Луцьку.

Детальніше