Стали відомими переможці інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?"

23 листопада 2019 р. Б. у приміщенні Центру митрополита Андрея Шептицького УКУ у м. Львові відбувся Всеукраїнський рівень інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?" на тему "Дари та плоди Святого Духа".

Цьогоріч за титул переможців змагалися 11 команд молодшої вікової категорії (10-13 років), 11 команд старшої вікової категорії (14-17 років) та 8 команд катехитів із різних куточків України. Це були команди, які вибороли перші місця спочатку у деканальних, а відтак і у єпархіальних рівнях гри.

Голова Катехитичної комісії КГВА о. Андрій Стадницький, зокрема, наголосив: "Метою даного заходу було поглибити знання учнів катехитичних шкіл про дари та плоди Святого Духа. Ми прагнули наголосити на їх важливості у нашому житті та вказати на їх прояви в тому числі на прикладі святих. Дана гра була приурочена теж 150-літтю від дня народження блаженного священномученика Климентія Шептицького".

У молодшій віковій категорії І місце посіла команда Львівської архиєпархії з м. Новояворівськ (парафія св. Петра і Павла), ІІ місце – команда Тернопільсько-Зборівської архиєпархії (парафії св. Володимира, с. Велика Березовиця), ІІІ місце – команда Стрийської єпархії (парафія Введення в Храм Пресвятої Богородиці, с. Антонівка та парафія Зіслання Святого Духа, с. Жирівське).

У старшій віковій категорії І місце посіла команда Івано-Франківської архиєпархії (парафія Святого Духа, смт. Перегінське), ІІ місце – команда Самбірсько-Дрогобицької єпархії (парафія св. свщмч. Йосафата, с. Бісковичі), ІІІ місце – команда Львівської архиєпархії зі Львова (парафія Різдва Пресвятої Богородиці).

Серед команд катехитів І місце посіла команда Самбірсько-Дрогобицької єпархії, ІІ місце - команда Івано-Франківської архиєпархії та ІІІ місце - команда Луцького екзархату.

Отець Андрій додав: "Захід такого масштабу проводиться раз на два роки. Зараз готуємо підручник, за яким діти та катехити поглиблено вивчатимуть Євангельські блаженства. Крім того, від священників, які брали активну участь у приготуванні дітей до гри, прозвучало прохання зробити теж змагання і між духовенством. Отож, за два роки спробуємо збільшити кількість категорій учасників гри".

Назад

ОднаКнопка