Пізнай себе

Один молодий, грошовитий брокер з Вол-Стріт познайомився з дуже елегантною, надзвичайної краси молодою артисткою. Нев­довзі він закохався в неї, вони часто разом відвідували театри, кіно, кафе. Дівчина подобалася йому щораз більше, і він вирішив одружитися. Але, як людина обачлива, задумав перед шлюбом перевірити її минуле. З цією метою він найняв приватного детек­тива, але не назвав свого прізвища. «Зрештою, — міркував він, — перед таким важним кроком, як подружжя, мені необхідно пере­вірити докладно минуле моєї нареченої, щоб не тільки не потра­пити в халепу, але і не кинути тінь на мою фірму».

Через деякий час з приватної детективної агенції отримав док­ладний звіт. У ньому повідомлялося, що особа, якою він ціка­виться, має бездоганну репутацію, її минуле без будь-яких плям. Середовище, в якому вона обертається, теж є бездоганне.

«Єдиною темною плямою на її репутації, — вказано у звіті детективів, — є факт, що останнім часом вона зустрічається з одним молодим брокером, який має дуже темне минуле і спосіб ведення його справ на біржі дуже підозрілий».

Назад

ОднаКнопка