Відбитки стопи

Одному чоловікові приснилося, що він помер, опинився в раю і зустрів Ісуса Христа. Своє життя він прожив згідно з засадами християнства, але крім хвилин радості і успіхів були такі моменти, коли він був прикрий у спілкуванні з іншими і завдавав їм багато клопоту. Під час розмови з Ісусом Христом він мав змогу оглянути, ніби на плівці, усі моменти свого життя — як шляхетні, так і ганеб­ні. У тих окремих картинах свого життя чоловік помічав якісь від­битки стіп.

Придивившись добре, зауважив, що в ті хвилини свого життя, коли він був недобрий, видно було тільки відбитки його стіп, а не було поруч відбитків ніг Ісуса Христа, як це було тоді, коли робив добрі вчинки. Тому він поцікавився в Ісуса:

— Господи, не розумію. Ти ж обіцяв мені, що будеш завжди біля мене. Тепер, коли оглядаю своє життя, то бачу, що в тяжких для мене хвилинах видно тільки сліди моїх ніг. Чому, Господи, Ти мене тоді залишив самого?

Ісус усміхнувся до нього і сказав:

— Покидав тебе? Мій дорогий, приглянься уважніше до слідів. Бачиш, деякі з них значно глибші. Це саме у важкі для тебе хви­лини Я ніс тебе на своїх плечах.

Назад

ОднаКнопка